Contact

Kledinginzameling

Let op: de kledinginzameling aan huis wordt gedaan namens de VPGO
Vragen of opmerkingen daarover dienen dan ook aan hen of de kledinginzamelaar die de inzameling uitvoert (Spronk BV) te worden gericht.

Bestuur

Voorzitter:
Mevr. Lilian de Kant

Email: voorzitter@spg-oostachterhoek.nl

Secretariaat:
Mevr. Marietje Nijrolder
Telefoonnummer: 06 20107523

Email: secretariaat@spg-oostachterhoek.nl

Penningmeester:
Dhr. Gerjo Radema
Email: penningmeester@spg-oostachterhoek.nl

Aanmelding nieuwe vrijwilligers/stagiaires:
Vrijwilligers Coördinator Dhr. Henri Boland
Email: vrijwilligers@spg-oostachterhoek.nl

Contactpersoon sponsoren/donateurs:
Mevr. Gerdie van Everdingen-Stikkelman
Email: sponsoring@spg-oostachterhoek.nl

PR-Team:
Mevr. Céline M. Manners
Email: pr@spg-oostachterhoek.nl

Arts:
Dhr. Hans Klaassen
Email: h.klaassen@spg-oostachterhoek.nl

Instructie

Paardrijden, aanmelding nieuwe ruiters/amazones:
Mevr. Ilona Hendriks
Telefoon: 0657672385

Email: instructie@spg-oostachterhoek.nl

Mennen IJzerlo, aanmelding voor het mennen:
Dhr. Frans van Altena
Telefoon: 0543 472137

Email: fransvanaltena@live.nl

Mennen Groenlo:
Dhr. Theo van Leeuwen
Telefoon: 06-23674315

Contactformulier voor Secretariaat

Uw naam (verplicht)

Uw email (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht